Novosti - Arhiva

STK Varaždin u finalu Superlige

6. TRAVANJ, 2019

Stolnotenisačice STK Varaždina u trećem susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske iznenadile STK Aquaestil i pobijedile u Duga Resi rezultatom 4:3 Opširnije

Petra Petek opet do 2 zlata na Prvenstvu Hrvatske

4. OŽUJAK, 2019

Na jučer završenom seniorkom prvenstvu Hrvatske koji se održavao od 01.-03.03.2019 u Svetom Martinu Petra Petek osvojila je zlato u pojedinačnoj konkurenciji i u paru sa Ivanom Malobabić Opširnije

Nastavljen niz Varaždinki

17. VELJAČA, 2019

U 14. kolu Superlige STK Varaždin pobijedio je u gostima ekipu STK Mladost iz Petrinje rezultatom 4:1 Opširnije

Velika pobjeda STK Varaždina

4. VELJAČA, 2019

U 12-om kolu ženske stolnoteniske Superlige, stolnotenisačice STK Varaždina pobijedile su zagrebački TIS rezultatom 4:2. Opširnije

U nastavak prvenstva Varaždinke krenule pobjedom

26. SIJEČANJ, 2019

U vrlo važnom susretu 10. kola ženske superlige STK Varaždin pobijedio HASTK Mladost iz Zagreba rezultatom 4:3 Opširnije

Poraz Varaždinki u Zagrebu

21. LISTOPAD, 2018

U trećem kolu superlige tijesan poraz naše ekipe rezultatom 4:3 protiv ekipe TIS iz Zagreba Opširnije

Nova četiri pehara za STK Varaždin

15. LISTOPAD, 2018

Na 21. Memorijalu Matija Gregić koji se 13. i 14.10 2018 godine održavao u Osijeku stolnotenisačice i stolnotenisači STK Varaždina osvojili 4 pehara Opširnije

Poraz koji ne boli

7. LISTOPAD, 2018

U drugom kolu Superlige Varaždinke poražene od ekipe STK Dr. Časl rezultatom 4:1 Opširnije

U novu sezonu Varaždinke krenule pobjedom

29. RUJAN, 2018

U prvom kolu ženske stolnoteniske superlige, naše cure pobijedile su u Zagrebu ekipu HASTK Mladost rezultatom 4:3. Opširnije

2. mjesto u Kupu Hrvatske

3. LIPANJ, 2018

U Malinskoj na završnici Kupa Hrvatske za žene, stolnotenisačice STK Varaždina osvojile su drugo mjesto. Opširnije

Novih 8 medalja sa Prvenstva Hrvatske

27. SVIBANJ, 2018

Još jedan nezaboran vikend za stolnotenisače STK Varaždina.
Ovaj vikend u Osijeku se održavalo stolnotenisko prvenstvo Hrvatske  u kategorijama mlađih kadeta ijuniora gdje su stolnotenisačice i stolnotenisači STK Varaždina ostvarili pravu berbu medalja
Opširnije

Simon Dvorski dvostruki prvak Hrvatske

20. SVIBANJ, 2018

Nakon tri dana igranja na PH u stolnom tenisu u Dugom Selu Simon Dvorski iz STK Varaždina postao je dvostruki prvak Hrvatske u kategoriji najmlađih kadeta!!! Naime bio je najbolji pojedinačno i u paru s Vitom Milakom. Opširnije

Matej Stočko treći na Top 12 u Zagrebu

8. SVIBANJ, 2018

Na Top 12 turniru Matej Stočko osvojio treće mjesto Opširnije

Žetva medalja za STK Varaždin

6. SVIBANJ, 2018

Na Masters turniru koji se 28. i 29.04.2018. godine održavao u Puli članovi STK Varaždina osvojili su 5 medalja i to dvije zlatne, srebrnu i dvije brončane medalje. Opširnije

PETRA PETEK NAJBOLJA IGRAČICA SUPERLIGE

1. TRAVANJ, 2018

U 18. kolu igračice STK Varaždin lakoćom pobijedile STK Bjelovar rezultatom 4:1. Petra Petek s dvije pojedinačne pobjede postala najbolja igračica ligaškog dijela natjecanja u Superligi. Opširnije

Petra Petek osvojila Top 8

18. OŽUJAK, 2018

U organizaciji STK Varaždin 17.03.2018 godine održan je Top 8 seniorki koji je osvojila Petra Petek Opširnije

PETRA PETEK DVOSTRUKA PRVAKINJA HRVATSKE

5. OŽUJAK, 2018

Na prvenstvu Hrvatske koje se od 02.do 04.03.2018 godine održavalo u Svetom Martinu pregršt medalja za stolnotenisačice STK Varaždina Opširnije

pobjeda STK Varaždina u Zagrebu

14. VELJAČA, 2018

STK Varaždin je u unaprijed odigranom susretu protiv STK TIS u Zagrebu pobijedio rezultatom 4:1 Opširnije

Jelena Vukelić osvojila Dugo Selo

11. VELJAČA, 2018

Jelena Vukelić u Dugom Selu osvojila prvo mjesto u konkurenciji mlađih kadetkinja.  Opširnije

STK Varaždin - STK Vrsar 4:0

10. VELJAČA, 2018

Stolnotenisačice STK Varaždina pobijedile su u Varaždinu ekipu STK Vrsara rezultatom 4:0 Opširnije

Matej Stočko brončani u Dugom Selu

28. SIJEČANJ, 2018

Matej Stočko osvojio treće mjesto u konkurenciji mlađih kadeta na Memorijalu Lovro Ratković Opširnije

STK Varaždin - STK Mladost Petrinja 4:2

U 11. kolu superlige Varaždinke pobijedile Mladost iz Petrinje rezultatom 4:2 Opširnije

Simon Dvorski zlatni!

27. SIJEČANJ, 2018

Simon Dvorski osvojio Memorijal Lovro Ratković Opširnije

Odlična Petra Petek nije bila dovoljna za pobjedu

20. SIJEČANJ, 2018

U prvom meču proljetnog dijela sezone ekipa STK Aquaestila pobijedila je STK Varaždin rezultatom 4:2 Opširnije

STK Varaždin ugostio Austrijance

12. SIJEČANJ, 2018

Od 02.-.06.siječnja 2018. godine STK Varaždin bio je domaćin mladim austrijskim stolnotenisačicama i stolnotenisačima. U pet dana održano je mnoštvo zanimljivih zajedničkih treninga.  Opširnije

Memorijal Antun Tova Stipančić

28. STUDENI, 2017

Petra Petek još jednom je dokazala da je trenutno najbolja igračica Hrvatske. Nakon finala u Zadru i osvojenog turnira u Osijeku, znali smo da je naša Petra u odličnoj formi i
prije samog nastupa na Memorijalu Antun Tova Stipančić imali smo velika očekivanja od nje.
Opširnije

Memorijal Mirko Abramović

12. STUDENI, 2017

Protekli vikend u varaždinskoj gradskoj sportskoj dvorani Arena u organizaciji STK Varaždina, održano je 47. otvoreno prvenstvo Varaždina u stolnom tenisu za mlađe kategorije. Ovogodišnje izdanje održano je trinaesti put pod imenom Memorijal Mirko Abramović. Opširnije

Petra Petek osvojila Memorijal Matija Gregić u Osijeku

15. LISTOPAD, 2017

Na vrlo jakom stolnoteniskom turniru Memorijalu Matija Gregić u Osijeku, gdje su došle gotovo sve najbolje hrvatske stolnotenisačice, igračica STK Varaždin Petra Petek odigrala je još jedan odličan turnir. Opširnije

1.regionalni turnir za KL i NMK (08.10.2017.)

8. LISTOPAD, 2017

Opširnije

Petek i Malobabić donijele nove bodove za STK Varaždin

7. LISTOPAD, 2017

Stolnotenisačice Stk Varaždina u sklopu 2.kola Superlige za stolnotenisačice ostvarile su vrijednu pobjedu u Petrinji. Opširnije

Na krilima reprezentativke Ivane Malobabić, varaždinske stolnotenisačice otpočele ligu pobjedom

29. RUJAN, 2017

Ove su subote igračice STK Varaždin započele prvoligašku sezonu. U novouređenoj dvorani odigran je derbi susret prvog kola protiv ekipe Aquaestil iz Duge Rese, koji su Varaždinke dobile s 4:2. Opširnije

9.Kup Grada Bjelovara

24. RUJAN, 2017

Protekli vikend u Bjelovaru je održan Kup grada Bjelovara koji je za mlade članove i članice Stk Varaždin bio vise nego uspješan. Opširnije

Memorijal Barba Tomo Amižić (Zadar, 02.-03.09.2017.)

3. RUJAN, 2017

Proteklog vikenda u Zadru je održan 1.turnir Hstsa. Od predstavnika i predstavnica STK Varaždin najbolji rezultat ostvarile su Petra Petek i Tena Kovaček koje su osvojile srebrnu medalju. Opširnije

Probni članak

Ovo je prvi članak za stk-varazdin editiran tekst
Opširnije

34. međunarodni Kupu Grada Rijeke

7. SVIBANJ, 2017

Na 34. međunarodnom Kupu Grada Rijeke koji je u nedjelju, 7. svibnja, okupilo oko 170 stolnotenisača i stolnotenisačica iz Hrvatske i inozemstva, stolnotenisač STK Varaždin Matej Stočko u konkurenciji mlađih kadeta osvojio je treće mjesto. Opširnije